Skip to Content

Reklama

Nabídka reklamy na webech, tiskovinách a v prostorách Turistického informačního centra města Brna.

Velkoformátový tisk

Tisk ojedinělou technologií HP Latex links představuje řešení velkoformátového tisku s ohledem na ochranu životního prostředí. Vodouředitelné inkousty nejsou hořlavé, nebo vznětlivé a obsahují minimum těkavých organických sloučenin.
Gamut těchto inkoustů je srovnatelný s gamutem eco-solventních barev. Složení inkoustů umožňuje potiskovat široké spektrum především rolových materiálů, a to jak natíraných, tak i nenatíraných. HP Latex Inks jsou určeny i pro exteriérové aplikace, čemuž odpovídá vysoká odolnost těchto inkoustů.

Reklama na webu kultura-brno.cz

Využijte návštěvnosti našich stránek a rozmanitost jejich nabídky pro svoji reklamu. Reklama na internetu nabízí rychlou cílenou a levnou možnost prezentace Vašich služeb nebo důležitých okamžiků.

Pro Vaši prezentaci nabízíme umístění obrazového reklamního banneru na několika místech našeho webu s různými možnostmi zobrazení. Při kalkulaci ceny rozlišujeme komerční a nekomerční subjekty.

Reklama v kině Art

Kinoreklama, která se promítá  před začátkem vlastního filmového představení, je rychle se rozvíjející typ reklamního produktu. V přirozeném prostředí kina nepůsobí rušivé vlivy odpoutávající pozornost. Z průzkumů plyne, že efektivita oslovení potencionálních klientů je jedna z nejúčinějších a přitom náklady na ní jsou velmi nízké.

Reklama v měsíčníku KAM v Brně...

Časopis KAM v Brně... je obsáhlý kulturní měsíčník, přinášející informace o tom nejdůležitějším, co se koná ve městě Brně - od koncertů, výstav a divadelních představení, přes sportovní akce a turisticky atraktivní cíle až po knižní novinky. Součástí časopisu je literární příloha přinášející rozhovory se zajímavými  brněnskými osobnostmi, recenze divadelních her, novinky v literatuře a řadu zajímavých článků mapujících brněnské průsečíky.

Syndikovat obsah