Skip to Content

Koncert kapely Medicimbal

29. 8. 2012

19,30 | Dvorní trakt Radnická 4

Originálním spojení cimbálu a rockové kapely s plným pěveckým nasazením dosahují zcela jedinečného zvuku a energie. Ve své hudbě obecně spojují duši lidové písně s aranžemi inspirovanými moderními žánry. Na akcích, kde účinkují, sklízí nebývalý úspěch pro svoji bezprostředně vyzařující energii, komunikaci s publikem a kvalitní pěvecké a hráčské výkony.

Mdicimbal

Široký repertoár je vystavěn od lidových písniček přes etnické a taneční skladby až k novodobým hitům od interpretů jako jsou U2, R.E.M., ABBA, Pink Floyd, Beatles a další. Vše v originálním znění. Skupina je specifickým výkvětem moravské hudebnosti a pro svou energičnost, komunikativnost a schopnost vytvářet nápadité hudební plochy je zvána nejen na různé festivaly a slavnosti, ale také na vernisáže, obřady a podobné příležitosti.

Účinkovali mj. na koncertě s Donnou LEWIS (Praha, Žofín) a na akcích jako jsou Brněnské Vánoce, Velkopavlovické vinobraní, Pálavské vinobraní, Otevírání lázeňské sezóny (Teplice, Léčebné lázně Bohdaneč), Premiéra filmu 2BOBULE (Bratislava), Vinař roku 2009 a 2010 (Praha) a dalších...

Kapela hraje ve složení?

Roman VEVERKA / zpěv, cimbál

Honza DOLEŽAL / perkuse, bicí, zpěv

Vojta KABELKA / baskytary, zpěv

www.medicimbal.cz | a jedna vzpomínka na Brněnské Vánoce 2011

Vstupné 90,-