Skip to Content

DIZZY man & friends "UNPLUGGED"

8. 8. 2012

19:30 | Radnická 4, dvorní trakt 

Skupinu Dizzy není třeba brněnským fanouškům moc představovat. Duchovním otcem kapely je Dizzy man Milan Nevídal, který se svými přáteli vytvořil jedinečné hudební uskupení hrající z počátku "populární" revival pro různé soukromé akce. V průběhu let se z kapely stalo těleso čítající 9 členů. Od roku 2002 začíná kapela pravidelně koncertovat. Hraje blues, rock, pop a soul hudbu od 60. až po 90. léta.

Řadě fanoušků jistě utkvěly akce jako Dizzy ples s celovečerním programem nebo „Dizzy Open Night“ na nádvoří Staré radnice, kde mezi hosty patřili Brněnský filharmonický sbor, 6-členná dechová formace Brass 6, vokální kvintet Akcent s Vendulou Příhodovou. Hudebníci pak ve finále vytvořili těleso o 42 členech

Přijďte si tedy opět užít jedinečné DIZZY man & friends hrající "unplugged", tentokráte v komorním prostředí dvorního traktu na Radnické 4. Výhled na věž Staré radnice a bití věžních hodin zůstává neodmyslitelnou součástí koncertů na Radnické.

Vstupné 90,- Kč, vstupenky lze zakoupit v předprodeji na Běhounské 17 nebo půl hodiny před začátkem přímo na místě. Svoji vstupenku si můžete také dopředu zarezervovat a vyzvednout v předprodeji -  rezervace na vstupenky.ticbrno.cz.